Jak i kiedy wybrać seminarium magisterskie czy licencjackie? Poniżej krótki poradnik:

Wyborem seminarium najlepiej zainteresować się jak najwcześniej. Ostateczny deadline na złożenie w dziekanacie deklaracji seminarium (z podpisem promotora i Twoim) to:

·         studia licencjackie: do końca 5. semestru (uwaga: sprawdzajcie na stronach DSL, bo czasem wyznaczane są wcześniejsze terminy, niż przewidziane Regulaminem!)

·         studia magisterskie: do końca 2. semestru

Wybór promotora najlepiej zacząć od przeszukania oficjalnego informatora: na stronie Wirtualnego Dziekanatu jest wyszukiwarka ofert dydaktycznych (np. według propozycji tematów prac dyplomowych)

Gdy już wiesz, którzy wykładowcy są Ci "tematycznie bliscy", trzeba sprawdzić, czy są jeszcze u nich wolne miejsca. Niestety, nie ma tych danych oficjalnie dostępnych, bo zapisy są na bieżąco, a Dziekanat ma pełną informację o "obłożeniu" dopiero wtedy, gdy dane seminarium już trwa…

Dlatego:

·         zapoznaj się z nieoficjalnymi informacjami, które dobre duszyczki z SGH przekazały mi, w formie ankiety, a ja zebrałam to w całość à DOSTĘPNE MIEJSCA NA SEMINARIACH [under construction]

 

·         Ty również WYPEŁNIJ ANKIETĘ i podziel się informacjami!

Odwiedź wybranego wykładowcę na konsultacjach. Może przy okazji dowiesz się czegoś, co wpiszesz do ankiety J